Başkanımızın Mesajı

 

Sevgili Tunçbilekliler…
 

Enerji Beldesi olan Tunçbilek’in   vizyonu ve projeleriyle   halkımıza  hizmet etmek bizim için bir kutsal vazifedir.

Tunçbileğimizi  sürekli iyileştirmeye, ilkeli ve kaliteli belediye hizmetleri sunan bir yönetim anlayışı benimseyerek durmadan, yolumuza devam edeceğiz.

Hedefimiz; gelişmiş, ekonomik olanakları yüksek, milli ve manevi değerleri güçlü, geleceğe güvenle bakan yarınları inşa etmektir.


Çalışma aşkımızı ve şevkimizi hiçbir şeyin kırmasına izin vermedik. Bugüne kadar  Tunçbilek'te gerçekleştirdiğimiz projeler önemli olduğu kadar örnek projelerdir. Biz icraatlarımızla Tunçbilek' e  en yakışanını ve Tunçbilek  için en iyisini gerçekleştirmeye gayret sarf ediyoruz.
 

Yaşanabilir, uyumlu, güzel ve sağlıklı bir Tunçbilek  için , var olan koşulların gözden geçirilip olumsuzlukların giderildiği, güzelliklerin çoğaltıldığı, tüm halkımızın işbirliği yaptığı bir belde  hedefimizdir.
 

Yapacağımız her hizmeti, geçmişten aldığı kültürel değerlerini aynı inançla gelecek nesillere taşıyabilen,Tunçbilek’teki güzellikleri beraberce paylaşabilen, kardeşlik, barış ve huzuru el ele, gönül gönüle vererek tesis edebilen, bunu başarabilmek için bütün çevre kurallarını özümseyerek, çevresine ve insana saygıyı esas alan, hizmetler üretebilen ve gücünü halktan alan şeffaf belediyecilik çizgisinde olacağız.
 

Bizim için ideal yönetim ,Belde halkının  en iyi yaşam koşullarının sağlandığı, geçmişine ve geleceğine sahip çıkan insanlardan  kültürel faaliyetlerle kendi sosyal yaşamlarını zenginleştirmek yoluyla, Beldenin  sosyal olgusunu  güçlenmesine  katkı sağlamaktadır.
 

Bu yolda, halkımızın bizlerden beklediği Belediyecilik anlayışını  birikimlerimiz  sayesinde  alışılmış beklentilerin ötesine taşıyacaktır.